ČUSPOK v ČR


Výstavba "carských sel"

 

Ukrajinským zájemcům nabízíme služby českých stavebních firem, které mají zájem provádět na Ukrajině generální opravy bytů, bytových jader, koupelen, toalet, pokládání dlažeb a obkladů, výměnu oken a dveří a zárubní z plastů, tzv. EURO - REMONTY. Dále firmy provádí zateplování budovních plášťů a štítů, včetně konečných úprav, pokládání střešní krytiny atd.  

Tyto firmy se setkaly s poptávkou ukrajinských institucí, které pátraly po realizátorech kvalitní výstavby tzv. "carských sel".

Nabízí veškeré zednické, obkladačské, malířské a montážní práce. Provádí nejen větší rekonstrukce interiérů, ale i drobné úpravy a opravy. Zaručují kvalitní služby za rozumnou cenu, které přizpůsobují Vaším požadavkům.

Nabízí pokládku podlahových krytin, pokládání koberců, "plovoucích" podlah, PVC, malování interiérů i exteriérů, lakování oken dveří a zárubní, provádění veškerých zednických, obkladačských a štukatérských prací. Obstarávají odvoz stavební suti a odpadu, zajišťují úklidový servis a vyklízení bytů.

Nabídky na výběrová řízení posílejte prosím e-mailem: obchodnikomory@volny.cz na naší komoru.